VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjyqtar

Shkarkohet Artan Laze, ishte në “listën e zezë” të SHBA

By | July 11, 2018

Këndi i humorit: Tre shokë fëmijërie

By | July 12, 2016

Saimir Tahiri: Gjyqtari Arjan Aliaj i ka marrë lekë edhe babait tim

By | June 15, 2016

(Video)Ja gjyqtarët që kanë ndryshuar emrat dhe kanë ulur moshën

By | June 2, 2016

Arrestohen për ryshfet gjyqtari dhe i biri

By | May 3, 2016