VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Robert Aga

EMRI- U arrestua dje për trafik droge, kush është vëllai i shefit të Policisë që doli edhe në përgjimet e Bild

By | January 18, 2020

Vëllai iu arrestua për drogë, pezullohet nga detyra zyrtari i policisë në Dibër. Emri i tij doli në përgjimet e dosjes 184 (video)

By | January 18, 2020

“Një shtet i mbytur në moçalin mafioz”- Lexoni artikullin e plotë të BILD mbi blerjen e votave në Dibër

By | June 19, 2019

Përgjimet e BILD/ ’Mos e rruj k*rin për ato‘, Saimir Tahiri flet me Shefin e Policisë: Nuk na ha trapi ne për ata. Aga: Jam ushtari yt

By | June 19, 2019

“Dua rezultatin mbi 1 mijë vota”- Shefi i policisë së Dibrës flet me Gjiknurin dhe jo vetëm… Si i përgjigjet ministri

By | June 19, 2019

Përgjimi/ “Mos e ça tr*pin do bëhet më e mira për ty”, deputeti i PS siguron shefin e policisë Dibër për rritje në detyrë

By | June 19, 2019