VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Imer Lala

“Një shtet i mbytur në moçalin mafioz”- Lexoni artikullin e plotë të BILD mbi blerjen e votave në Dibër

By | June 19, 2019

“E ndoqa, po e morën me një Benz të zi”, të shqetësuar pasi u denoncua blerja e votave në TV, Imer Lala flet me nipin

By | June 19, 2019

Përgjimi/ “Kryetari i FRD me gjithë njerëzit e tij votuan për Sheferedin Shehun”- Imer Lala: Do ia q… robt e shpisë.

By | June 19, 2019

Përgjimi/ “A i keni çuar kafe? Po i kemi mbaruar ato punë”- Imer Lala flet për blerjen e votave në fshatrat e Dibrës

By | June 19, 2019

“Po shkoj në një zyrë të madhe. A jam veshë mirë”- Bild zbardh përgjimin midis Imer Lalës dhe gruas. Cila është kjo zyrë?

By | June 19, 2019