VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Albana Vokshi

PD e çon në SPAK dosjen korruptive të koncesionit 120 milionë euro të checkup-it

By | January 24, 2020

A është Rama i sëmurë?! Vokshi: Vizitohet fshehurazi në spitalet e Evropës

By | March 21, 2019

Doris Pack ‘shuplakë’ Ramës: Komentet tuaja nxisin dhunë ndaj grave

By | February 9, 2019

Meta nuk dekretoi ligjin për Teatrin, Vokshi: E ktheu në Kuvend ligjin e korrupsionit qeveritar

By | July 27, 2018

Albana Vokshi kërkon paraqitjen në Komisionin Parlamentar të Valdrin Pjetrit, Kryeregjistrues i ZRPP bashkë me dokumentacionin që lidhet me Teatrin Kombëtar

By | July 10, 2018

Vokshi bën denoncimin: Kompania që do ndërtojë Teatrin ka marrë 127 tendera publikë nga Edi Rama

By | July 7, 2018

Vokshi: Kallëzim penal për Gardën. Do informojmë të huajt

By | June 19, 2018

Shembja e Teatrit – Kumbaro nuk shkon në Kuvend, Vokshi: Grusht shteti institucional

By | June 13, 2018

Edi Rama tregon me vepra admirimin e tij për Albana Vokshin

By | March 4, 2016

Vokshi: Me fondet e tenderave në spitale, Beqaj po bën shtëpi në Peruxhia

By | November 27, 2015

Gruaja e Moikom Zeqos reagon ndaj Albana Vokshit dhe PD-së: Mbyllni gojën, ju e latë pa punë

By | November 11, 2015