VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Princ Leka II

Lartësia e Tij e Përndritur Princ Alberti II i Monakos, i cili u prit nga LTM Princ Leka ll i Shqiptarëve (fotot)

By | October 17, 2018

BURRA TË MIRË SI SUL LUSHAJ I BAJNË NDER KOMBIT SHQIPTAR – Nga RAMIZ LUSHAJ

By | June 3, 2018

VIDEO – Princ Leka ll dhe Elia Zaharia Zogu pa dorashka, rrëfimi i veçantë për fëmijërinë e festat

By | January 4, 2018

Intervista e plotë – Sadije Berisha: Takimi me Sali e Liri Berishën, pse s’ishte Shkëlzeni në dasmën e Princit

By | October 15, 2016

Dasma mbretërore fillon – U trashëgofshin Princi Leka II dhe Princesha Elia Zogu!

By | October 8, 2016

Ceremoni si në filma, ja sekretet e dasmës mbretërore (fotot)

By | October 8, 2016

Jehona e fejesës dhe martesës së Mbretit Zog I nga Mati në gazetat franceze të 1938 – Nga Aurenc Bebja

By | August 24, 2016

“Gjaku blu” i Europës në Tiranë, në dasmën e Princ Leka II dhe Elia Zaharia

By | August 17, 2016

“Gjaku blu” i Europës në Tiranë – në dasmën e Princ Leka II dhe Elia Zaharia

By | July 19, 2016

Princi Leka II dhe Elia Zaharia vendosin datën kur do të lidhin kurorë

By | March 27, 2016

Princ Leka II: Amaneti i babait, Mbretit Leka dhe kauza për ta kthyer Shqipërinë në Monarki

By | January 14, 2016