VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryeministri Rama

Klodi Hoxha: kryeministri kamarieri i universiteteve e klientelave private dhe gangsteri me studentët e universiteteve publike

By | November 3, 2015

Rama kërkon shtyrjen e Kongresit, përplasje me Ruçin dhe Tahirin

By | October 21, 2015

Tensione në PS, Toçi sulmon Kokëdhimën: E mban veten Kryeministër të Jugut, por nuk të do njeri

By | October 20, 2015

Rama pret studentët serbë, tifozët e ndeshjes: Tani që patë si jetojnë “alienët”, do të doni të ktheheni prapë këtu

By | October 8, 2015

Nga SHBA kryeministri Rama publikon foton me çiftin Obama

By | September 29, 2015

Axhenda jo zyrtare e Kryeministrit Rama në New York

By | September 25, 2015

Fatos Lubonja: Rama, një i sëmurë totalitar si Enver Hoxha – Propaganda e tij është tipike komuniste

By | September 17, 2015

Nishani: Shteti po e heton jetën time private, s’kam besim te drejtësia

By | September 17, 2015

A ka fuqi të shkarkojë kryeministri ? Nga Mark Marku

By | September 10, 2015

AXHENDA DISA ORËSHE E ZONJËS MERKEL NË TIRANË

By | July 3, 2015