VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Habilaj

Zëri i Amerikës: Tiranë, pritet vendimi i Gjykatës ndaj Tahirit

By | September 19, 2019

Tahiri mbi kalë sfidon drejtësinë, PD: Show mbi shalë 7.500 euro (foto)

By | October 15, 2018

Dokumenti që erdhi nga Mali i Zi nxjerr zbuluar Saimir Tahirin

By | September 17, 2018

Tahiri “qytetar i thjeshtë”, reagon Prokuroria e Krimeve të Rënda për ish-ministrin

By | May 3, 2018

Ish-shefi i Policisë Vlorë SMS urimi Moisi Habilajt – Pritet zbardhja e përgjimeve

By | March 15, 2018

Prokuroria i kërkon Gjykatës së Lartë: Saimir Tahirit t’i bllokohet pasaporta

By | February 11, 2018

Shikoni foton: Saimir Tahiri në skaf me Artan Habilajn

By | January 26, 2018

Vijojnë bisedat e Habilajve: “Makinën e përdor Artani, e ka blerë Moisiu kushëririt Saimir Tahirit”

By | January 3, 2018

“Pronari kishte folur me Saimirin”, del audio e re e përgjimeve të Habilajve me italianët

By | January 3, 2018

Ministri italian i drejtësisë vizitë ‘blic’ në Tiranë – Urgjenca për dosjen Habilaj?

By | December 10, 2017

Lëvizjet e fundit jashtë vendit të 3 ish-zyrtarëve, ja kur u larguan nga Shqipëria

By | November 26, 2017

Pasuria e Tahirit kalon në ‘sitë’, nxirren dosjet nga bankat dhe hipotekat

By | November 9, 2017

Oficeri i dekoruar zbulon faktet: Kush është grupi më i fuqishëm se Habilajt

By | November 8, 2017

Kontrolli në shtëpi – Tahiri tha se ishte ndjerë keq, Zagani e pyet: Po kur më dërgove natën lukuninë e hijenave?

By | October 31, 2017

Basha: Rama gënjen, të hetohen policët që arrestuan Zaganin

By | October 29, 2017

Fevziu: Kam parë foton e një ministri me Habilajt, kush po e pengon të bëhet publike

By | October 26, 2017

Rrëzohet kërkesa për arrestimin e Tahirit

By | October 25, 2017

Prova e re kundër Tahirit, polici i Vlorës: Jam ulur në kafe me një nga vëllezërit Habilaj…

By | October 21, 2017

Dritan Zagani: ‘Habilajt – lidhja e Tahirit me Klement Balilin’

By | October 19, 2017

Prokuroria: Droga e kapur në Vlorë është e Habilajve

By | October 19, 2017

‘Për Saimirin e di gjithë Vlora, ou bisha. Drejtësia do kokën e tij’, Rama: Mos më mëso mua ti…

By | October 18, 2017

Rama: Saimir Tahiri – person me qëllime të mira, aftësi dhe integritet

By | October 17, 2017