VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ministra

Erdogan prezanton kabinetin e parë të sistemit presidencial të përbërë nga 16 ministra

By | July 10, 2018

Arabia Saudite bën 200 arrestime për afera korruptive që arrijnë deri në 100 miliardë dollarë

By | November 10, 2017

“Bandat dhe politika” – Artan Hoxha plas bombën: Ja hoteli ku flenë ministra e deputetë në Elbasan (video)

By | October 1, 2017

Qeveri ‘besimi’, ja emrat e zyrtarëve që largohen nga postet drejtuese

By | May 18, 2017

Kosova nuk është gati për Ligjin për lustrim

By | November 23, 2016

Ambasadori Lu: Disa ministra i vlerësoj me 0

By | November 2, 2016

Menaxherja e club striptizë “Shqiponja”: Tek unë vijnë deputetë e ministra, njëri flirton me mua

By | October 1, 2016

Protestat në Maqedoni përshkallëzojnë format e veprimeve

By | June 2, 2016