VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: antikushtetuese

Mustafaj: “Shteti ka rënë, por pushteti është në këmbë… Shqipëria është në një situatë çmendurie”

By | July 11, 2019

Z.Kryeministër, çdo bisedim me Greqinë për kufirin është antikushtetues – Nga SHABAN MURATI

By | February 20, 2019

Meta nuk dekretoi ligjin për Teatrin, Vokshi: E ktheu në Kuvend ligjin e korrupsionit qeveritar

By | July 27, 2018

Pse autokraci, kur Amerika na e solli demokracinë? – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | March 25, 2018

Kufiri detar me Greqinë, Meta kërkon sërish sqarime

By | February 28, 2018

PD: Ja çfarë i tha lideri i opozitës ambasadorit Lu

By | December 20, 2017

Rama, Basha e Vasili me një zë pro Vettingut

By | June 9, 2017

Demarkacioni: Haradinaj polemizon me Thaçin e Mustafën

By | August 25, 2016

Gjykata boshnjake refuzon bllokimin e referendumit lidhur me ditën e Republika Srpskas

By | August 11, 2016

BE dhe SHBA nxjerrin Bashën gënjeshtar: Draftin ua dhamë në qershor!

By | July 27, 2016

Jakup Krasniqi: Ti themi jo Serbisë

By | May 14, 2016

Video-Opinion/ Peza: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë në burg

By | April 22, 2016

Gaz lotues në Kuvendin e Kosovës

By | March 10, 2016