VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: deputeti socialist

Tufa i përgjigjet Brahos: Të ndërhyjë drejtësia që të mos ndodhë tragjedi. Braho i mbyllte të pafajshmit në çmendinë

By | April 2, 2019

Konflikte dhe lakmi – Si u bë deputeti Alket Hyseni pronar resorti në Dhërmi

By | April 6, 2018

MAJKO: KONFLIKTET E PRONËSISË I SOLLËN SHQIPËRISË RRETH 8000 TË VRARË NË 22 VITE – JA KAOSI NË ÇËSHTJEN E PRONËS

By | May 9, 2017

Pas ‘Qeverisë së Besimit’ të Metës, Basha ‘kokë më kokë’ me Kokëdhimën

By | April 8, 2017

Intervista – Majko: Me akuzat le të merret Prokurori i Përgjithshëm

By | February 1, 2017

ILDKP nis hetimet për Alfred Pezën – Bleu aksione 1 miliardë lekë me kursimet e rrogës

By | January 16, 2017

Majko: Për kanabisin kemi dhe ne faj. Ambasadorët nuk do lënë politikanët ta marrin më qafë këtë vend!

By | October 8, 2016

Ishte në makinë me këngëtaren, deputetin Eduard Ndocaj e rrahën në Prizren, arrestohen autorët

By | September 27, 2016

Braçe: “Po, Lulzim Basha ka të drejtë. Edi Rama nuk duhet të heshtte”

By | September 21, 2016

Detajet e takimit Meta-Meidani: flasin për qeveri të re konsensuale

By | August 1, 2016

Përditësimi: Argita sulmoi e para Taulant Ballën, Malltezi thotë se u provokua

By | June 25, 2016

Rrëfen Balla: Jamarbëri më qëlloi me grusht, Argita me hamburger

By | June 25, 2016

Intervista – Blushi: Jemi në prag kolapsi, ky kaos njëlloj si para vitit 1997

By | June 10, 2016

Kuvend – Sadri Abazi deputetit të PD-së: T’i pres veshët!

By | May 27, 2016

Alfred Peza – Lulzim Bashës: Pse e fshehe Flamur Nokën?

By | May 26, 2016

Replikat Blushi-Balla pas akuzave nga Blushi për kërcënim në Kuvend

By | May 19, 2016

Blushi lexon SMS kërcënues të Roshit dhe akuzon Ramën: Ngrite në piedestal llumin

By | May 19, 2016

Fjala e plotë – Blushi në Kuvend: Rama i paaftë, fyçkë, mediokër, si Berisha

By | May 12, 2016

Zëri i Amerikës: Kokëdhimës i hiqet mandati i deputetit

By | May 9, 2016

Ben Blushi shpalos të vërtetën: Pse u ftua Fatos Nano në Kongresin e PS-së

By | April 18, 2016

Fullani: Dua gjysëm milion euro dëmshpërblim, më shkaktuat dëm moral dhe psikologjik

By | April 4, 2016

Blushi: Jam për rrëzimin e qeverisë mediokre Rama jo për kthimin e opozitës

By | March 18, 2016

Ben Blushi: Ja shkeljet e statutit të PS-së

By | February 9, 2016

Ben Blushi: I gatshëm të sfidoj Ramën

By | January 29, 2016