VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kreu i grupit

Moisi Habilaj dënohet me 15 vite burgim (video)

By | June 20, 2019

Avdylaj telefonon vëllanë e deputetit të PS: Po punoj me njerëzit, t’i japim një 10-0 që edhe ai sipër të habitet

By | June 5, 2019

Balla i përmendi afatin për dekretimet, Meta: Kush është ky?

By | January 16, 2019

Replikat – Berisha kërcënon socialistët: Ju jap fjalën e nderit, votoni ose djemtë do rrëmbejnë armët

By | December 21, 2018

“Dua ta falënderoj”, zbardhen përgjimet e Dakos me Avdylajt para e pas zgjedhjeve (dokumente)

By | October 26, 2018

Kallëzimi i opozitës, Vasili: Prokuroria i mbyll çështjen Ramës

By | October 16, 2018

Deklarata e fortë e Emiljano Nuhut: Kam prova të reja që implikojnë Ballën dhe zyrtarët e tjerë socialistë

By | October 4, 2018

“Saimir Tahiri bën 5 milionë euro në muaj”, nis gjyqi në Itali për bandën e trafikut të drogës

By | October 31, 2017

Paloka rrëfen prapaskenat e marrëveshjes: Rama donte ta fuste në burg Metën

By | May 20, 2017

‘Invalid i Zvicrës’, deputet i PDK-së dhe bandit i rrjetit kriminal – Nga Arbana Xharra

By | April 27, 2016