VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: komisariat

Këndi i humorit: Në orën 8 të mëngjesit, një polic i ri hyn në komisariat duke gulçuar dhe i mbytur në djersë

By | April 22, 2019

Foto+Video/ Po shkonte në redaksi, policia dhunon gazetarin Nikollë Lesi

By | April 13, 2019

“Në dorë armë do t’i mbajmë…”, studentët bllokojnë policinë: Stop përdhunimit

By | February 13, 2019

Deklarata e fortë e Emiljano Nuhut: Kam prova të reja që implikojnë Ballën dhe zyrtarët e tjerë socialistë

By | October 4, 2018

Deputetët e PD-së në aksion, çfarë pritet të ndodhë sot

By | December 21, 2017