VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: darke pune

Thaçi në darkë pune me ambasadorin Grenell

By | January 22, 2020

Thaçi e ha një darkë në Nju Jork me Daçiqin, zyrtarët ballkanikë dhe Mogherinin

By | September 23, 2019

Basha në Dhomën e Lordëve: Pa votë të lirë nuk ka stabilitet!

By | May 19, 2019

Mogherini thërret në Bruksel liderët e Ballkanit Perëndimor

By | May 19, 2017