VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: propozim zyrtar

NYT më 1982: Nga urimi i ngrohtë i Andropovit, tek rikthimi i 36 milionë $ flori. “Lufta” e heshtur e sovjetikëve dhe SHBA për Shqipërinë

By | November 9, 2019

Daçiq: Nuk e pranojmë sovranitetin e dyfishtë në Veri, sepse duhet ta njohim Kosovën

By | April 19, 2019

Serbia mund të mbajë referendum për Kosovën

By | February 20, 2019