VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Parisi

Tmerri në qiell, plagosen 20 persona në avion, ja arsyeja

By | June 18, 2017

Parisi është Paradis Nga Elida Buçpapaj

By | March 28, 2016

Houellebecq që parashikoi tmerrin e Parisit (dhe më shumë se kaq)

By | November 16, 2015

Parisi në zjarr: “Është 11 shtatori evropian”

By | November 14, 2015

E premtja e zezë, 160 të vdekur nga sulmet terroriste në Paris /LIVE NGA PARISI

By | November 14, 2015

Parizienët hapin dyert, mikpritje për të gjithë huajt që janë në rrugë tani

By | November 14, 2015

Siri – “Kështu torturon dhe vret Assad-i” – Parisi kërkon hapjen e hetimeve për krime kundër njerëzimit

By | October 1, 2015

E PANDEHËN TERRORIST – AKTORIN PORTUGEZ E PËRZUNË NGA AVIONI

By | July 3, 2015