VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: forcat kurde

Spiropali: Të paktën 28 fëmijë shqiptarë gjenden në kampet kurde

By | November 4, 2019

SDF, SHBA fillojnë një ofensivë të re kundër ISIS-it

By | May 2, 2018

Forcat e mbështetura nga Turqia hyjnë në Afrin

By | March 18, 2018

Forcat irakiane dhe kurde rimarrin qytetin e Bashirit nga ISIS-i

By | May 2, 2016

Kurdët i kanë shkatërruar shtëpitë e arabëve në Irak

By | January 20, 2016

Operacion special, lirohen 70 pengje të ISIS-it

By | October 22, 2015