VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gianni de Biasi

“Do të ketë futboll, para dhe pas Covid-19, Shqipëria ka diamante”, De Biasi flet nga karantina

By | March 18, 2020

De Biasi zbuloi shqiptarët, Panucci i bëri shqiptarët të zbulojnë vetveten ! Nga Elida Buçpapaj

By | October 10, 2017

Christian Panucci, trajneri i ri i kombëtares

By | July 18, 2017

Ish-trajneri i kombëtares Gianni de Biasi voton tek njësia numër 3 në Tiranë

By | June 25, 2017

Avni Delvina: Grafikë dedikuar të madhit Gianni de Biasi: Kush e ka dashur kete vend – O ka ikur, o e kane vrare, o e kane fut ne burg !

By | June 15, 2017

Intervista – De Biazi: Xhaka erdhi te Shqipëria pasi nuk e zgjodhi Zvicra. Si më çoi SMS në 1 pas mesnate

By | March 30, 2017

Formacioni i Shqipërisë kundër Italisë

By | March 24, 2017

De Biasi nderohet me “Urdhrin e Yllit të Italisë”

By | February 7, 2017

De Biasi: Në ndeshjet ndaj Spanjës dhe Italisë ne nuk kemi asgjë për të humbur

By | October 8, 2016

Rrëfen De Biasi: Kështu i zbulova yjet e Shqipërisë

By | October 8, 2016

De Biasi shpalli listën e lojtarëve për dy ndeshjet e radhës

By | October 1, 2016

Gianni De Biasi, i paarritshëm? Dossier nga BESNIK DIZDARI

By | September 24, 2016

Gianni De Biasi e konfirmon të ardhmen

By | June 23, 2016

De Biasi është krenar me lojën e Shqipërisë

By | June 16, 2016

De Biasi: Na kushtoi shumë emocioni i fillimit

By | June 12, 2016

Euro 2016 – Ja pse Berisha tremb De Biasin

By | June 8, 2016

Zëri i Amerikës: Shqipëria dhe shpresat e saj në Euro 2016

By | June 7, 2016

Duka dhe De Biazi kthejani nderin kombëtares! Kthejani Berat Gjimshitin Kombëtares ! Nga Elida Buçpapaj

By | June 1, 2016

Euro 2016: De Biasi shpall listën përfundimtare të Kombëtares

By | May 31, 2016

Reuters: Etrit Berisha ylli i Shqipërisë në Evropian

By | May 24, 2016

Sot grumbullohet Kombëtarja Shqiptare

By | May 23, 2016

AFP: 5 gjërat që duhet ditur për Shqipërinë

By | May 11, 2016

Televizioni zviceran dokumentar për Kombëtaren Shqiptare

By | May 9, 2016

Bazeli fiton titullin – Xhaka lë fushën i dëmtuar

By | May 1, 2016