VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shqipëri-Serbi

Gramoz Ruçi në Beograd, parlamenti serb krijon një grup të miqësisë me Shqipërinë

By | August 3, 2019

Edi Rama: Marrëdhëniet tona me Serbinë kalojnë nga Kosova

By | October 16, 2016

Gjykata e Lartë: Ballist Morina u arrestua në mënyrë të paligjshme

By | February 15, 2016

Përurohet Dhoma e Tregtisë, Ekonomisë dhe Industrisë Shqipëri-Serbi

By | December 9, 2015

Studenti serb: “Mediat po keqinformojnë shqiptarët ishin njerëz shumë të mirë”

By | October 14, 2015

Julian Deda: Rezultati i vertete i ndeshjes eshte Rama-Vuçiç 3 me 3

By | October 9, 2015

Kryeministri Rama uron mbarëvajtjen e ndeshjes:TË NDARË NË FUSHËN E LOJËS TË BASHKUAR NË RRUGËN E PAQES

By | October 8, 2015

Rama pret studentët serbë, tifozët e ndeshjes: Tani që patë si jetojnë “alienët”, do të doni të ktheheni prapë këtu

By | October 8, 2015

Zëri i Amerikës: Shqipëri-Serbi, pragsfidë e tensionuar

By | October 8, 2015

Beogradi mezi pret që ndeshja Shqipëri-Serbi të mos zhvillohet

By | October 7, 2015

De Biasi: Serbia nuk më tremb aspak, në fushë zbresim për të fituar, nuk kënaqemi me barazim

By | October 3, 2015

Elbasan Arena ia mbyll dyert – reagon Ballisti

By | October 2, 2015

Nuk do të ketë tifozë serbë në Elbasan

By | October 1, 2015

Qafëthanë: Policia kap serbin me dron

By | September 16, 2015

Shqipëri-Serbi: Nis shitja online e biletave, por faqja e FSHF nuk funksionon

By | September 15, 2015

Shqipëri-Serbi luhet në ‘Elbasan Arena’ jo në Shkodër

By | July 29, 2015