VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: policia kufitare

E armatosur, xhandarmëria serbe hyn në brendësi të Kosovës

By | September 27, 2019

Kosova ia mësyn Shqipërisë pas Bajramit, kolona të gjata në Morinë

By | August 12, 2019

Durrës – Armë e municione drejt Italisë, kapen 2 trafikantët në Port

By | August 11, 2019

Kosova nuk e njeh pasaportën serbe, njeh vetëm letërnjoftimin

By | August 7, 2019

Ndalohet nga policia Panajot Barka, i gjenden materiale me përmbajtje anti-shqiptare

By | December 16, 2018

Sërish para të padeklaruara, sekuestrohen mbi 30 mijë paund në Portin e Durrësit

By | July 22, 2018

Lista e zezë e qytetarëve të Kosovës, të cilët e kanë të ndaluar të hyjnë në Maqedoni

By | March 11, 2018

Morinë: Ndalohet një tjetër aktiviste e PD-së

By | January 2, 2018

Enis Begolli ende në liri, pritet vendimi i Gjykatës së Apelit

By | December 30, 2016

Deri kur do të vazhdojë poshtërimi dhe degradimi institucional i vendit tonë? – Nga Florim Zeqa

By | October 3, 2016

Sot në mëngjes mbi 20 mijë qytetarë të Kosovës hynë në Shqipëri

By | July 23, 2016

Azem Syla po e ‘negocion’ dorëzimin, EULEX-i nuk e konfirmon

By | April 28, 2016

Ndalohet me drogë në Turqi autobusi me të rinj të FRESH-it

By | January 30, 2016

Serbia kthen mbrapsht emigrantët shqiptarë në kufi me Kroacinë

By | December 20, 2015

Qafëthanë: Policia kap serbin me dron

By | September 16, 2015