VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shtetas serb

Gjykata dënon me nga 250 euro gjobë dhe dëbon 11 serbët dhe rusët e ndaluar dje

By | August 9, 2017

Kelani: Bojaniq kalo ilegalisht kufirin, u deportua mbrapa

By | April 8, 2016

Qafëthanë: Policia kap serbin me dron

By | September 16, 2015