VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Danas

Macron më i hapur për opsionet rreth Kosovës, por ai do të bashkëpunojë ngushtë me Merkelin

By | July 18, 2019

Thaçi ka ftuar Nikoliçin në përurimin e 7 prillit

By | March 31, 2016

Akademiku i Serbisë: Dikush duhet t’ia thotë popullit të vërtetën për Kosovën

By | December 2, 2015

‘Danas’: Rama i anulon ftesën Thaçit për hir të Vuçiç

By | October 6, 2015

Biserko: Perëndimi nuk po e sheh nacionalizmin e Serbisë dhe po e harron agresionin e saj në ish Jugosllavi

By | August 15, 2015

ERNST REICHEL – GJERMANIA MBËSHTET FUQISHËM KOSOVËN SHTET TË PAVARUR

By | June 20, 2015