VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: komuniteti

Çdo 10 minuta, një vajzë në botë humb jetën nga dhuna

By | October 11, 2017

FOTOT+VIDEO: Nis parada e LGBT në Tiranë, shmanget kalimi nga çadra e protestës

By | May 13, 2017

Studiuesit: Bamirësia sot është në krizë në Shqipëri, por mbizotëron njeriu me pasuri, që mendon vetëm për vete

By | August 26, 2016

Demarkacioni – Letër e Shoqatës ”Rugova” dhe e komunitetit shqiptar në New York për deputetët e Kosovës

By | July 13, 2016

Ftesë për shqiptaro-zviceranët në tubimin e së djelës në Winterthur

By | September 18, 2015