VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: opozitar

TË JESH OPOZITAR NUK DO TË THOTË TË JESH ANTISHQIPTAR – Nga Merita Bekteshi URBANO

By | September 16, 2018

Putini flet pas rizgjedhjes: Largohem nga kreu i Rusisë kur të jem 100 vjeç

By | March 19, 2018

Deputetët e PD-së në aksion, çfarë pritet të ndodhë sot

By | December 21, 2017

Basha, Mehdiu, Ndoka ua vënë një kusht Ramës dhe Metës

By | March 3, 2017