VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: e ardhmja

HOROSKOPI E HËNË 16 SHTATOR 2019

By | September 16, 2019

Debat publik në Gjenevë: Cila është e ardhmja e gazetarisë ?

By | February 27, 2019

Kur e mendoj se e ardhmja ime do të jetë në një vend pa të ardhme – Esé nga ALESJA MALLI

By | November 16, 2018

Intervista – Dule: Marrëveshja më e mirë e Detit ishte ajo e vitit 2009

By | April 1, 2018

HOROSKOPI 12 TETOR 2016

By | October 11, 2016

Të mendosh për kohën – Poemë nga WALT WHITMAN (31 maj 1819 – 26 mars 1892) – Shqipëruar dhe pajisur me pasthënie nga UKË ZENEL BUÇPAPAJ

By | May 31, 2016

Këndi i humorit: Babi, çfarë është politika?

By | September 17, 2015

HOROSKOPI – 24 KORRIK 2015

By | July 24, 2015