VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: drogë

“Këtu Rama po pi drogë”, Berisha publikon fotot e kryeministrit

By | May 24, 2019

Meta: Saimir Tahiri – delinkuent që mbyti Europën me drogë

By | November 2, 2018

“The Economist”: Pse Shqipëria është e para në botë për përdorimin e kokainës

By | August 24, 2018

Protesta e opozitës – Del harta e familjeve politiko-mafioze të vendit

By | May 26, 2018

Policia indiane heq 106 kapsula kokainë nga stomaku i një gruaje

By | May 21, 2018

Daily Mail: Bandat e drogës, trefishohet numri i kriminelëve shqiptarë në burgje britanike

By | March 23, 2018

Policia suedeze për sulmin ku banon vajza e Nasim Haradinajt: Lidhet me drogën dhe armët

By | January 3, 2018

Rai 3 zbarkon në Shqipëri, gazetarët zbulojnë fermë kanabisi në Durrës

By | November 5, 2017

VIDEO – Shikoni si transportohen natën 10 tonë drogë që u kapën në Vlorë

By | October 19, 2017

Policia e mbronte, ja kush e spiunoi magazinën me drogë në Përmet

By | April 8, 2017

Pushohen për drogë 6 punonjës të ambasadës amerikane në Kabul

By | March 30, 2017

Naser Kelmendi dërgohet nga paraburgimi në arrest shtëpiak

By | February 28, 2017

Banorët: Si u mbush një avion i bardhë me drogë në Cepo të Gjirokastrës

By | November 1, 2016

Kthehet në Shqipëri “Princesha Eva” – “mbretëresha” e eskorteve të Sanremos – e dënuar për drogë dhe prostitucion

By | March 14, 2016

Kokainë, ekstazi, darka lluksi dhe shfrenim: Ish-kryemurgu italian bënte jetë prrallore me paratë e të varfërve

By | November 12, 2015