VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SEPARATISTË

SHBA dënon Sirinë për njohjen e Abkhazisë dhe Osetisë Jugore

By | May 30, 2018

Katalonia: Udhëheqësi i ri Torra i vendosur për të arritur pavarësinë

By | May 17, 2018

Demonstrata në Katalonjë për lirimin e liderëve separatistë

By | April 15, 2018

Spanja tërhoqi urdhër arrestin për Carles Puigdemontin

By | December 5, 2017

Ish-lideri i Katalonjës e filloi fushatën nga Belgjika

By | November 25, 2017

Barcelonë: Qindra mijëra protestues kërkuan lirimin e të burgosurve

By | November 12, 2017

Puigdemont mund të kandidojë për president në zgjedhjet rajonale

By | November 5, 2017

Paralajmërohet grevë e përgjithshme kundër arrestimeve në Katalonjë

By | November 3, 2017

Lideri i Katalonias nuk e njeh vendimin e Spanjës

By | October 28, 2017

8 ushtarë humbin jetën nga shpërthimi i një bombe në Siirt të Turqisë

By | August 19, 2015

VRITEN 5 USHTARË UKRAINAS

By | June 4, 2015