VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ministria e Jashtme

BE mbylli kufijtë për 30 ditë, Ministria e Jashtme apel shqiptarëve: Mos u largoni pa nevojë, na kontaktoni për udhëtimet thelbësore

By | March 18, 2020

Përplasja për Gent Cakajn, Meta: Ministria e Jashtme s’mund kthehet në autoshkollë nga ‘ustai i madh’

By | January 12, 2019

Pacolli: Serbia të ndalë shitjen dhe faljen e armëve si mjet për pengimin e njohjes së Kosovës

By | July 23, 2018

Zvicra neutrale ndaj krizës politike në Spanjë

By | October 6, 2017

Sulmi në Mançester, reagon MJ e Shqipërisë: Nuk ka asnjë shqiptar mes viktimave

By | May 23, 2017

Shqipëria mbështet deklaratën e partive shqiptare në Maqedoni

By | January 7, 2017

Deputeti i PS akuzon: Ambasadorët i harxhojnë paratë për ministrat

By | December 14, 2016

Ministria e Jashtme: Pesë shqiptarë të plagosur nga tërmeti në Itali

By | August 24, 2016

Serbia proteston kundër shtatores së Bareshiqit në Kroaci

By | August 2, 2016

Bushati-Athinës: Greqia s’ka punë në Himarë

By | July 1, 2016

Moska: SHBA të mos zbatojë kufizime udhëtimi për diplomatët rusë

By | June 23, 2016

Konfirmohet anëtarësimi i Kosovës në Gjykatën e Arbitrazhit

By | June 14, 2016

Kina reagon pas deklaratës së Mbretëreshës Elizabetë II

By | May 11, 2016

Kina alarmohet për Trumpin: Nga tregtia fitojnë të dyja palët

By | May 4, 2016

Protestat në Maqedoni – Moska merr në mbrojtje Gruevskin

By | April 15, 2016

Rusia e dërgoi pjesën e parë të sistemit raketor në Iran

By | April 11, 2016

Daçiçi po viziton “objektet e trashëgimisë kulturore në Kosovë”

By | April 10, 2016

Ankaraja protestë: Rusia shkeli hapësirën ajrore të Turqisë

By | October 5, 2015

MINISTRIA E JASHTME E MAQEDONISË KONFIRMON SE BEG RIZAJ E MIRSAD NDRECAJ ISHIN TË ARRESTUAR

By | June 6, 2015