VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ligji

Ligji për shqipen hyn në fuqi së bashku me Marrëveshjen për emrin

By | December 25, 2018

Ligji për gjuhën shqipe merr dritën jeshile nga kryesia e BDI-së

By | February 23, 2017

Dossier për shkelje dhe abuzime të Ambasadores Filloreta Kodra në Gjenevë Nga Mariela Stefanllari

By | February 1, 2017

Quni: Thaçi kërkoi votën time në këmbim të përfshirjes së FARK-ut në ligj

By | April 14, 2016