VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: koalicion politik

Vendim unanim PD dhe aleatët djegin mandatet

By | February 18, 2019

-Zaev, Kosova dhe Ilirida janë të Shqipërisë Etnike, jo të Serbisë e as të Bullgarisë! – Nga Prof.Dr.Mehdi HYSENI

By | June 12, 2017