VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: grupi parlamentar

Johnson përjashton 21 deputetë nga grupi parlamentar i partisë së tij

By | September 4, 2019

Deputetët zviceranë krijojnë grup parlamentar për mbrojtjen e bletëve

By | June 6, 2019

Vendim unanim PD dhe aleatët djegin mandatet

By | February 18, 2019

FOTOGALERI – Puthje e përqafime, si e pritën Tahirin në Kuvend

By | April 19, 2018

Votimi i plehrave – Ja 27 ‘rebelët’ e mazhorancës

By | September 23, 2016

Berisha e quan Ramën kriminel – rriten tensionet në Kuvend. PS kërkon pushim

By | May 26, 2016