VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Artikujt e autorit : voal.ch

Vuçiq – Darka e Tiranës me e mirë se ajo në Beograd (Video)

By | May 28, 2015

ISH PRESIDENTI MOISIU NË LAGJEN E TRIMAVE – HABITEM SI KANË SHPËTUAR BANORËT, KA QENË TERROR I PLANIFIKUAR

By | May 28, 2015

PRESIDENTI NISHANI NËNSHKRUAN LIGJIN E DOSJEVE – E PATI KUNDËRSHTUAR BERISHA

By | May 28, 2015

RUSIA KËRCËNON GOOGLE, TWITTER DHE FACEBOOK

By | May 28, 2015

ZËRI I AMERIKËS – BAJDEN: SHBA QËNDRON ME UKRAINËN PËR TA LUFTUAR AGRESIONIN RUS

By | May 28, 2015

IMAZHI EKONOMIK I MBAN LARG KOSOVËS INVESTITORËT E HUAJ

By | May 28, 2015

STOLTENBERG – RUSIA E RIKTHEU KONFLIKTIN NË EVROPË

By | May 28, 2015

AEROPORTIT NDËRKOMBËTAR TË PRISHTINËS I SHTOHEN EDHE DY KOMPANI AJRORE

By | May 28, 2015

PRESIDENTJA JAHJAGA – DREJTËSIA T’IU DALË NË MBROJTJE GRAVE TË DHUNUARA GJATË LUFTËS

By | May 28, 2015

ZAEV: SHQIPTARËT E RASTIT “MONSTRA” JANË TË PAFAJSHËM

By | May 28, 2015

MUSTAFA – DALLIMET DHE MOSMARRËVESHJET TË KTHEHEN NË URA BASHKËPUNIMI

By | May 28, 2015

PUTIN AKUZON SHBA-të PËR ‘NDËRHYRJE’ NË PUNËT E FIFA-s

By | May 28, 2015

Mustafa shtrëngoi duart me Vuçiçin

By | May 28, 2015

TOM DOSHI – Kam SMS-të Braho-Skënderi

By | May 28, 2015

ULRICH KÜHN – NATO KA DEFICITE NË MBROJTJE

By | May 28, 2015

Angela Merkel – kryesim në Forbes e luftë me aferën e BND në vend

By | May 28, 2015

SKANDALI I FIFA-s, SHOQATA NË LIQENIN E ZYRIHUT

By | May 28, 2015

NË KRIMÉ ZBULOHET NJË ANIJE E MADHE BIZANTINE

By | May 28, 2015

HYSENI NË OKB- KËRKON KOSOVËN NË INTERPOL

By | May 28, 2015

LIROHET RRUGA TE KRYQËZIMI I KOMORANIT

By | May 28, 2015

SERBIA TA NJOHË KOSOVËN – KY ËSHTË IMPERATIV URGJENT I KOHËS

By | May 28, 2015

MAQEDONIA – NJË PENG I RI NË ARENËN GJEOPOLITIKE TË RUSISË

By | May 28, 2015

UKRAINA – FËMIJËT E LUFTËS

By | May 28, 2015

ZVICRA PUBLIKON EMRAT E EVAZORËVE FISKALË – NË GJERMANI RAGIME TË ASHPRA

By | May 28, 2015