VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Artikujt e autorit : voal.ch

VLORA I KUSHTON SHTRENJT BUXHETIT TË KOSOVËS

By | May 29, 2015

LIRIKA MAJI – Poezi nga PËRPARIM HYSI

By | May 29, 2015

JOSCHKA FISCHER – BALLKANI PERËNDIMOR KA RËNDËSI STRATEGJIKE PËR BE-në

By | May 29, 2015

33 arsye përse duhet të votohet 33-vjeçarja Vjosa Osmani – Nga Halil Matoshi

By | May 29, 2015

KUVENDI I KOSOVËS NË DILEMËN HAMLETIANE – TA MIRATOJË APO TË MOS E MIRATOJË GJYKATËN SPECIALE

By | May 29, 2015

POEZI NGA ZHAK PREVER – I përktheu: FASLLI HALITI

By | May 29, 2015

‘ROLLING STONE’ – PROFIL PËR SHKODRANIN KRISTJAN SOKOLI, SHQIPTARI I PARË QË LUAN NE NFL PËR SEAHAWKS

By | May 29, 2015

VENDIMI I KRYESISË SË LDK-së NË SHPËRPUTHJE ME PARIMET E DEMOKRACISË – Nga SAIM TAHIRAJ

By | May 29, 2015

VUҪIҪI NUK ЁSHTЁ QENGJ POR UJK ZOTI RAMA! – Nga ILIR HYSA

By | May 29, 2015

ELIZA DUSHKU NDODHET NË PRISHTINË

By | May 29, 2015

HOROSKOPI, 29 MAJ 2015

By | May 29, 2015

Aforizmi i ditës – 29 maj 2015

By | May 29, 2015

PRISHTINË – KONFERENCA GLOBALE NDËRFETARE

By | May 28, 2015

OPOZITA TURKE E KËRKON MBËSHTETJEN E BESIMTARËVE

By | May 28, 2015

TURIZMI NË ANTARKTIDË – NJË RISI

By | May 28, 2015

Vuçiç – Serbia pro rrjeteve energjitike të mbështetura nga SHBA

By | May 28, 2015

Mustafa – Ja çka bisedova me Gruevskin dhe Vuçiçin

By | May 28, 2015

Mustafa – Ja çka bisedova me Vuçiçin dhe Gruevskin

By | May 28, 2015

PIKTORI I PAVDEKSHEM FERDINAND PACI – Nga FRITZ RADOVANI

By | May 28, 2015

Vuçiq – Darka e Tiranës me e mirë se ajo në Beograd (Video)

By | May 28, 2015

ISH PRESIDENTI MOISIU NË LAGJEN E TRIMAVE – HABITEM SI KANË SHPËTUAR BANORËT, KA QENË TERROR I PLANIFIKUAR

By | May 28, 2015

PRESIDENTI NISHANI NËNSHKRUAN LIGJIN E DOSJEVE – E PATI KUNDËRSHTUAR BERISHA

By | May 28, 2015