VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjedhjet paraprake

Beteja e demokratëve të Amerikës – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | March 15, 2020

SHBA, Senatorja Warren largohet nga gara presidenciale

By | March 5, 2020

Joe Biden fitoi zgjedhjet paraprake në Karolinën e Jugut

By | March 1, 2020

Karolina e Jugut, provë kritike për ish-Nënpresidentin Biden

By | February 29, 2020

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për president i Shteteve të Bashkuara

By | November 8, 2019

Zoti Trump media nuk është më në anën tuaj – Nga Liz Peek, Foxnews

By | August 10, 2016

Clinton fiton në Kentucky, ndërsa Sanders në Oregon

By | May 18, 2016

Zgjedhjet paraprake në SHBA: Trump fiton të 5 shtetet, Clinton në 4

By | April 27, 2016

Trumpi përqëndron kundër Clintonit fushatën e tij

By | April 21, 2016

Trump dhe Clinton e ruajnë kryesimin e garës

By | March 6, 2016