VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Xhami

Këndi i humorit: Pse Nastradini e kalëronte mbrapsht gomarin e tij

By | May 4, 2020

Sulm në një xhami në Oslo

By | August 11, 2019

Erdogan: Masakra në Zelandën e Re nuk ka lidhje me krishtërimin

By | March 20, 2019

Seanca në Parlamentin e Zelandës së Re hapet me leximin e Kuranit

By | March 20, 2019

Kryeministrja e Zelandës së Re bën thirrje për luftë globale kundër racizmit

By | March 20, 2019

Brenton Harrison Tarrant dhe vizitat e tij nëpër Ballkan

By | March 16, 2019

Sulme në dy xhami në Zelandën e re – dhjetëra të vrarë

By | March 15, 2019

Çmenduria e komunizmit – Me tanke e eksploziv, si u shkatërruan kishat dhe xhamitë

By | January 4, 2019

1967, lufta kundër fesë edhe me tanke e topa

By | June 22, 2018

Këndi i humorit: Gjini dhe Pjetri kanë humbur në shkretëtirën sahariane

By | December 29, 2017

Universiteti i Prishtinës kundërshton xhaminë me 20 kupola të Selim Pacollit brenda Kampusit Universitar

By | December 28, 2017

Çarshia e Vjetër e Shkupit magjeps turistët me ritmin e artit

By | June 17, 2017

50 vjet nga ndalimi i fesë në Shqipëri, një foto dhe një shënim i rrallë

By | March 10, 2017

Sulm mbi një xhami në Kanada – gjashtë të vrarë

By | January 30, 2017

Sulmuesi i xhamisë në Zyrih s’kishte lidhje me Islamin radikal

By | December 20, 2016

Gjermani: Policia bastis xhami e banesa – qeveria ndalon grupin islamik

By | November 15, 2016

Ndoshta nuk jam i keq – Poezi nga VEHBI SKËNDERI

By | May 12, 2016

Rusi: Momenti kur policia hedh në erë një xhami (video)

By | May 1, 2016

Në Gjermani kërkohet që në xhami të flitet gjermanisht

By | April 13, 2016