VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: MYSLIMAN

Katoliku është shtatë herë më i keq se shkau (serbi)! – Nga Gani Mehmetaj

By | August 20, 2019

Serbët e Bosnjës krijojnë panel për ri-ekzaminimin e viktimave të Srebrenicës

By | February 7, 2019

Shqiptar lindesh, mysliman bëhesh! – Shkruan GANI MEHMETAJ

By | January 9, 2019

Islami shqiptar është në shtëpinë e vet, në Evropë – Nga Besnik Mustafaj*

By | September 27, 2018

VOAL uron: Gëzuar dhe me shumë fat Fitër Bajramin!

By | June 15, 2018

Kryetari i Komunitetit Mysliman flet për konceptin e fesë dhe kombit

By | April 17, 2018

Shqiptarët nuk pranojnë t’ia dhurojnë detin Greqisë – Nga QEMAL LAME

By | February 1, 2018

Albert Berisha: Më mirë në burg padrejtësisht sesa duart me gjak

By | January 30, 2018

Flet Don Shan Zefi: Nuk i kam fyer myslimanët, rastin do ta çoj në prokurori

By | December 29, 2017

Ploja shekullore e dhunës dhe e terrorit – Nga Jahja Lluka

By | December 27, 2017

Njihuni me njeriun më të pasur në historinë e njerëzimit

By | December 11, 2017

Guterres: Autoritetet në Birmani ta ndalin dhunën kundër myslimanëve

By | September 14, 2017

E shajnë duke menduar se është mysliman, ja përgjigja epike e politikanit indian

By | September 13, 2017

SHABAN MURATI: JA STRATEGJIA SERBE PËR SHKATËRRIMIN E SHQIPTARËVE

By | September 9, 2017

Dhjetëra mijë myslimanë largohen me dhunë nga Birmania

By | September 3, 2017

1967, kur Enver Hoxha ndaloi Biblën e Kuranin dhe vendosi botimin e librave të tij

By | September 1, 2017

Paraqitet raporti për diskriminimin e myslimanëve në Holandë

By | July 1, 2017

Intervista – Muhamet Aliu Junior pas ndalesës: Unë jam amerikan por nuk e ndiej veten të sigurt

By | February 28, 2017

Kemi nevojë për qeveritarë, jo për xherahë e kasapë – Nga Faik Konica

By | February 27, 2017

Djali i Muhamet Aliut ndalohet në aeroport për shkak se është mysliman

By | February 25, 2017

MË 21 SHKURT 1965 U VRA MALCOLM X, FILOZOF REBEL I LIRISË

By | February 21, 2017

Nju Jork: Protestë kundër politikave emigruese të presidentit Trump

By | February 20, 2017