VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shoferi

Këndi i humorit: Një ditë Ajnshtajni do të mbante një konferencë të rëndësishme shkencore

By | January 3, 2019

Këndi i humorit: Ishin tre pijanecë dhe ndaluan një taksi

By | December 19, 2018

Aksident ne Nju Xhersi: Dy të plagosur rëndë, njëri shqiptar

By | April 8, 2016

Këndi i humorit: Një polic ndalon një veturë në rrugë dhe po përpiqej t’i zhvaste ndonjë gjë

By | March 18, 2016