VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bujar Kaloshi

Shuhet figura e njohur e PD Sherif Kaloshi, Basha: Si u përball me bandat e ’97-ës

By | August 8, 2019

KLD, hetim gjyqtarëve që shfajësuan “Hakmarrjen”

By | February 14, 2017

‘Hakmarrja për drejtësi’ pafajsohet, reagon ashpër vajza e Bujar Kaloshit

By | February 14, 2017

Bija e Bujar Kaloshit: Emri yt mbetet ende në hije dhe krimi mbetet ende i lirë!

By | July 26, 2016