VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Eda Zari

“I vuri duart në fyt së ëmës, si të ishte egërsirë”, letra tronditëse e dajës së Eda Zarit

By | May 28, 2017

Shpërthen Eda Zari: Gazetarë, o të shëmtuar, fajësoni karrocierin kur bëheni kalë, nuk më prishni dot bukurinë e paqes sime

By | May 15, 2017

Eda Zari dhunoi nënën, këngëtarja e njohur shqiptare dënohet me burg (dokumenti)

By | May 6, 2017

E kaluara e tashme dhe totalitarizmi i sotëm i kamufluar Nga: EDA ZARI

By | February 28, 2017

Eda Zari dhe Elina Duni me deklarata të forta në mbrojtje të Valbonës

By | October 28, 2016

MIRËSEVJEN NË PFAFFENHOFEN NËNË TEREZA! – 18.06.2016 – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | June 18, 2016