VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: patate

Pure patatesh e pjekur në furrë – Receta që nuk duhet humbur

By | March 29, 2020

Supa me patate dhe presh – Ndikimet e mira në organizëm

By | October 21, 2019

Patate të buta me qepë në tigan – Receta e lehtë me shije të mrekullueshme

By | July 12, 2019

Patate të pjekura me qumësht për shije dhe shëndet të mirë

By | June 14, 2019

Receta e thjeshtë e patateve të buta me gjalpë dhe piper – Shije e mrekullueshme

By | June 14, 2019

Tavë speciale me patate dhe presh – Shije perfekte në tryezë

By | November 14, 2018

Ëmbëlsirë trengjyrëshe pa e pjekur: Desert i lëngshëm dhe i shijshëm sipas recetës së gjyshes!

By | August 21, 2018

Borania dalmatine: Shija e detit në ushqim të shëndetshëm!

By | August 18, 2018

Patate super të mira me ajkë: Propozim i shkëlqyeshëm për drekë e darkë!

By | August 18, 2018

Patate super të mira me ajkë: Propozim i shkëlqyeshëm për drekë dhe darkë!

By | August 15, 2018

Patatet me sytha – A i bëjnë dëm organizmit?

By | July 28, 2018

Supë verore me peshk, domate dhe karrota – Shije, shëndet dhe vlera

By | July 14, 2018

Supë e lehtë verore – Mrekulli për shijen dhe shëndetin

By | July 13, 2018

Supa verore me kungull dhe krem patatesh të ëmbla – Shije dhe shëndet

By | June 26, 2018

Vezë të pjekura me patate – Receta e shëndetit të mirë

By | June 18, 2018

Tavë me perime

By | June 12, 2018

Patate të pjekura me lëng limoni dhe hudhra

By | June 11, 2018

Këndi i humorit: Një zonjë shkon te mjeku dhe i ankohet për burrin se e ka humbur interesin ndaj saj

By | October 8, 2017

Video – Rama kalon pranë çadrës dhe përshëndet, protestuesit e qëlllojnë…

By | March 5, 2017