VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: lëkura

Acarimet e lëkurës – A janë shenja të prekjes nga koronavirusi

By | April 25, 2020

Uji i petaleve të trëndafilit për shëndetin e lëkurës

By | January 28, 2020

Djegiet në lëkurë nga zbardhuesit e shtëpisë – Si t’i trajtoni

By | January 21, 2020

Të verdhë e jeshilë – Si t’i përdorni limonët me zgjuarsi

By | December 22, 2019

Arsyet përse nuk duhet t’i hidhni fijet e bananeve

By | November 4, 2019

Lëkura e shegës kundër dhimbjeve të stomakut – Tri kura të shpejta

By | September 26, 2019

Trajtimi natyral për largimin e shenjave të shkaktuara nga luhatjet e peshës

By | August 6, 2019

Si të largoni lehtë lëkurën e specave kur i piqni a skuqni

By | June 14, 2019

Metoda natyrale që e rinon lëkurën pavarësisht moshës

By | April 27, 2019

Si të largoni celulitin me disa mënyra – Trajtimet natyrale për një trup të rregullt

By | March 29, 2019

Dy poezi nga Ismet TAHIRAJ

By | January 10, 2019

Çaji i lëkurës së shegës për rigjenerimin e organizmit

By | October 31, 2018

Terapia e limonit të ngrirë për shëndet të shkëlqyer

By | July 22, 2018

Kulumbria- Efektet shëruese për pastrimin e gjakut dhe veshkave

By | July 11, 2018

Si të dalloni peshkun e freskët

By | July 1, 2018

Gjashtë ushqimet më të mira për rigjenerimin e qelizave

By | June 3, 2018

Katër arsye përse duhet ta përqafoni fëmijën tuaj çdo ditë

By | May 18, 2018

Çaji i lëkurave të portokallit në shtëpi, efektet pozitive për organizmin

By | January 30, 2018

Lëkura dhe dimri, gabimet që nuk duhet të bëhen

By | December 5, 2017

Lëkura çudibërëse e qepës, përdorimet shëndetësore

By | December 3, 2017

Astronauti i NASA-s vuan nga dhimbjet e muskujve

By | March 5, 2016