VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: bregu i lumit

Kur po shëtisja një mbrëmje – Poezi nga Wystan Hugh Auden – Përktheu Kujtim Morina

By | September 29, 2019

Basha flet për emergjencë kombëtare: Shteti ka rënë, ja e vetmja rrugë për sigurinë dhe jetën

By | April 10, 2019

“Bregu i Lumit”- Meta: Të hetohet dhuna ndaj qytetarëve

By | April 9, 2019

Rëndohet situata tek Bregu i Lumit, banorët përplasen me policinë, përdoret gaz lotsjellës (video)

By | April 9, 2019

Këndi i humorit: Një ditë Nastradini dhe e shoqja i mblodhën rrobat e palara të shtëpisë

By | May 5, 2018