VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lida Miraj

Flet arkitektja Lida Miraj,anëtare e Europa Nostra: Një protestë për mbrojtjen e qytetarisë, e memories, pmbrojtjen e kulturës të këtij vendi, ku ne kemi lindur e jemi rritur

By | May 20, 2020

Aktori Neritan Liçaj: Moikom Zeqo dhe Lida Miraj në mbrojtje të Teatrit Kombëtar!

By | November 30, 2019

Kalaja e Gjirokastrës në rrezik, pas çarjes së mureve nis rrëshqitja e shkëmbinjve

By | January 19, 2018

Nga Lida Miraj një histori për Dyrrah-un si nuk e keni dëgjuar kurrë – parahistoria shqiptare

By | September 18, 2016

Profesor austriak JOHANES KODER: Dëshmitë historike për ilirët e shqiptarët

By | May 7, 2016

(Fotoreportazh) Tryezë e rrumbullakët me temën Shqiptarët dhe Bizanti

By | May 7, 2016

Gruaja e Moikom Zeqos reagon ndaj Albana Vokshit dhe PD-së: Mbyllni gojën, ju e latë pa punë

By | November 11, 2015