VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: tërmet

Në orët e mëngjesit 19 tërmete godasin Shqipërinë, çfarë thonë sizmiologët

By | November 26, 2019

Mediat e huaja pasqyrojnë tërmetin në Shqipëri: Më i forti në 30 vite

By | September 21, 2019

Tërmetet në vend, 44 persona të lënduar transportohen në Spitalin e Traumës

By | September 21, 2019

27 të plagosur në Spitalin Ushtarak- Bilanci fillestar i tërmetit të tmerrshëm në Shqipëri

By | September 21, 2019

Tërmetet në vend, kryeministri Rama anulon udhëtimin drejt SHBA

By | September 21, 2019

FOTOLAJM – Termeti i fortë në Durrës, çahet në dysh pallati

By | September 21, 2019

Ministria e Brendshme publikon numrat: Ja ku duhet të telefononi për të kërkuar ndihmë

By | September 21, 2019

Tronditet Tirana, termet i fortë. Panik tek qytetarët. Ja epiqendra

By | September 21, 2019

Tërmet 4.8 ballë në Korçë, banorët në panik

By | July 31, 2019

Spiropali-Metës: Nxirr një dekret për shtyrjen e tërmetit!

By | July 30, 2019

Indonezia goditet nga një tërmet 6.4 ballë

By | June 15, 2019

6 tërmete në 2 orë shkundin Jugun e Shqipërisë – Persona të lënduar dhe banesa të dëmtuara

By | June 1, 2019

Pasojat e tërmetit, Ministria e Mbrojtjes nxjerr bilancin: Ja sa banesa janë dëmtuar

By | August 11, 2018

FOTO – Tërmet i fuqishëm shkund sërish vendin, epiqendra në Bulqizë, lëkundjet ndihen në disa qytete

By | August 11, 2018

Tërmeti shkund Tiranën, pezullohen të gjitha mbledhjet e komisioneve

By | July 4, 2018

Tërmet i fuqishëm trondit Malin e Zi dhe Shqipërinë, ja epiqendra

By | February 11, 2018

Dy tërmete në Detin Egje

By | June 18, 2017

Lindja e Largët e Rusisë goditet nga një tërmet i fuqishëm

By | March 29, 2017

Tërmeti i mbrëmshëm nga më të fortit e regjistruar vitet e fundit në Zvicër – do të ketë edhe të tjerë

By | March 7, 2017

“Kosova ka të drejtën e vetëvendosjes” – Deklarata e Putin, shkakton tërmet në Serbi /VIDEO

By | January 11, 2016