VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dhimbje

Dëmet që shkakton migrena në trup – Përveç dhimbjes së kokës

By | November 1, 2019

Më i përdoruri kundër dhimbjeve – OKI nuk do të shitet më pa recetë

By | October 1, 2019

Të jesh grua – Poezi nga BLAGA DIMITROVA* – Përktheu SKËNDER BUÇPAPAJ

By | July 27, 2019

Dhimbjet e muskujve të kraharorit – Çfarë i shkakton dhe si trajtohen

By | April 18, 2019

Ndikimi i ilaçeve të gripit në shëndetin e zemrës – Çfarë duhet të bëni

By | February 11, 2019

Keni dhimbje qafe? Ja kur duhet të shqetësoheni

By | August 17, 2018

Vdekja e ditës – Poezi nga ESAD MEKULI

By | August 6, 2018

Këndi i humorit: Një çift po nxiton në spital, sepse gruaja do të lindë foshnjen

By | July 20, 2018

Shtrëngimet e kokës gjatë gjumit – Zbuloni cilat janë shkaqet

By | July 13, 2018

Njihuni me tri metodat kryesore që kurojnë dhimbjet e mesit

By | July 12, 2018

Shmangni këto ushqime nëse keni dhimbje kronike të kokës

By | May 24, 2018

Ushqime verore që ulin tensionin e lartë në gjak

By | May 8, 2018

Ndahet nga jeta mjeku i shqur Prof. dr. Nasi Bozheku, lajmin e dhimbshëm e jep e bija

By | April 7, 2018

Këndi i humorit: Kur një burrë e pyeti Nastradinin

By | June 4, 2017

Dhimbjen në kocka ua heq kjo pije e mrekullueshme me 2 përbërës të thjeshtë!

By | February 15, 2017

GJETHZVESHJE E SHENJTË – Poezi nga CESAR VALLEJO – Përktheu: EMIL ASDURIAN

By | July 22, 2015

ZOTAT – Poezi nga JULIO CORTAZAR – Përktheu ANTON PAPLEKA

By | July 15, 2015