VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: bombardimet

78 ditët e çlirimit

By | March 24, 2019

Vrasja e Kaçifas, politikani grek: Ngrihuni, shfarosni shqiptarët (video)

By | October 30, 2018

KOSOVA – VITI ZERO* – Nga EUGJEN MERLIKA

By | May 23, 2018

Zyrtari i lartë i NATO-s: Nuk duhet të harrohet çfarë bëri Millosheviçi në Kosovë

By | May 14, 2018

Udhëheqësi i Shtetit Islamik “është ende gjallë”

By | February 13, 2018

Papa Françesku: Fëmijët janë viktima të luftës dhe dhunës

By | December 25, 2016

Trumpi do t’i lejonte masakrat në Kosovë – iu kërkon falje serbëve për bombardimet (Foto)

By | October 13, 2016

Rusia i vazhdoi bombardimet e fuqishme në Alep të Sirisë

By | October 12, 2016

Forcat siriane dhe ato rebele vazhdojnë luftimet në Alep

By | October 1, 2016

17 vjet më parë masakra në Burgun e Dubravës

By | May 19, 2016

Katari kërkon një mbledhje urgjente të Lidhjes Arabe për Alepin

By | May 1, 2016