VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Agron Xhafaj

Babalja: Alizotin e manipuluan, gënjehet me dy birra

By | October 16, 2018

Dëshmia 1 – “Përgjuesit m’i dha SHISH”, çfarë tha ‘Babalja’ në Prokurori (dokumente)

By | October 9, 2018

“Babalja”- Basha: Regjistrimi është i vërtetë. ‘Aktori’ lojë e Ramës (video)

By | October 9, 2018

Audio-përgjimi – Prokuroria nis më në fund hetim pasuror për Agron Xhafajn, dërgohen shkresa në të gjitha bankat

By | June 17, 2018

Ambasadori Lu: Po ndjek me vëmendje akuzat ndaj Xhafës

By | June 7, 2018

Mbahet protesta e opozitës në Tiranë, përplasje mes policisë dhe protestuesve

By | May 26, 2018

Audio-përgjimi: Prokurori shqiptar heton Agron Xhafajn në burg në Romë

By | May 25, 2018

Audio-përgjimi i ‘Babales’, Prokuroria merr vendim për pasuritë e vëllait të ministrit Xhafaj

By | May 24, 2018

“Për 10 kile mos më hajde, unë flas për 100 e sipër”, Salianji: Kam pjesë të tjera të audio-përgjimit

By | May 21, 2018

‘Bomba’ e gazetarit që intervistoi: Veliu e telefonoi Agron Xhafajn në praninë time

By | May 19, 2018

Gazetari që përgjoi vëllanë e Xhafajt: Ja çfarë ndodhi, kam materiale të tjera (deklarata e plotë)

By | May 19, 2018

Lubonja: Jemi në pragun e diktaturës, mazhoranca kërcënim, mund të shkaktojë situata të pakthyeshme

By | May 17, 2018

Dritan Zagani: Nje deshmitar foli publikisht per nje realitet qe te gjithe e dine se ashtu është

By | May 17, 2018

Rrëfehet bashkëpunëtori X: Biseda me Agron Xhafajn për hashashin, më kërcënuan djalin 30 minuta pas video

By | May 17, 2018

Përgjimi i Agron Xhafajt, Basha zbulon ç’po ndodh me ‘Dëshmitarin X’: Prej 72 orësh, ai dhe familja…

By | May 17, 2018

FJALA E PLOTË – Audiopërgjimi i PD, reagon Xhafaj: Sharlatanët politikë nuk i meritojnë shpjegimet

By | May 16, 2018

Enkelejd Alibeaj : Ka ende audio-përgjime ndaj Xhafajt

By | May 16, 2018

Agron Xhafaj merr vendimin e papritur: Dorëzohem që sot tek autoritetet italiane

By | May 16, 2018

Kryeministri Rama: Nesër do flas për Fatmir Xhafajn

By | May 15, 2018

Oficerët gjyqësorë marrin audiopërgjimin e Agron Xhafajt. Ja kush e firmosi urdhrin

By | May 15, 2018

Agron Xhafaj kallëzon penalisht tre zyrtarët e PD-së

By | May 15, 2018

PD nxjerr përgjimet e vëllait të Xhafajt: “Aman mos na bjer më në qafë, po na sulmojnë keq fare”

By | May 14, 2018

PD pyet Fatmir Xhafajn: A vazhdon Agron Xhafa aktivitetin kriminal të trafikut të drogës?

By | May 13, 2018