VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: koleg

Këndi i humorit: Një polic i thotë njërit prej kolegëve të tij

By | September 11, 2019

PËRSHPIRTNI NAZMI LUKAJT, MIKUT DHE KOLEGUT* – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | January 24, 2019