VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: lojtarët

Zbardhet lista e Kombëtares, Reja lë jashtë kapitenin dhe bomberin kuqezi

By | October 6, 2019

Vuçiç reagon ndaj festimit të shqiptarëve të Zvicrës: Le të na urrejnë

By | June 23, 2018

Artan Hoxha: Aktivitetet kriminale në vend dhe trafiku i drogës paguhen me euro

By | June 7, 2018

Zidane shpall listën e Real Madridit për finalen e Champions League (foto)

By | May 24, 2018

Kristian Panuçi shpalos listën e tij të çudirave

By | March 17, 2018

Referendumi i Katalonias, Barcelona zhvillon ndeshje pa tifozë

By | October 1, 2017

Kush e ka fajin për humbjen e Gjermanisë?

By | July 8, 2016