VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: trajneri i Kombëtares

“Do të ketë futboll, para dhe pas Covid-19, Shqipëria ka diamante”, De Biasi flet nga karantina

By | March 18, 2020

Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-trajneri i Kombëtares

By | December 31, 2019

Reja publikon listën e futbollistëve për ndeshjet ndaj Andorrës dhe Francës

By | November 10, 2019

“Në Shqipëri kthehem si drejtor”, De Biazi: Ja çfarë fola 5 orë me Dukën…

By | April 8, 2019

Panuçi: Duam të bëjmë historinë, ja si do luajmë me Spanjën

By | October 5, 2017

De Biazi: Me Maqedoninë si të ishte finalja e Kampionatit Europian

By | September 4, 2016

Fernando Santos: Ishim të qetë si pëllumbat dhe të mençur si gjarpërinjtë

By | July 11, 2016

De Biasi është krenar me lojën e Shqipërisë

By | June 16, 2016

De Biazi: Kundër Zvicrës do të bëjmë më të mirën

By | June 11, 2016

Europa 2016: De Biasi publikon listën e futbollistëve për në Francë

By | May 21, 2016

Cristiano Ronaldo e udhëheq Portugalinë në EURO 2016

By | May 18, 2016

De Biazi e zbulon miqësoren me Gjermaninë para “Euro 2016”

By | February 6, 2016

De Biasi: Refuzova ofertën nga Kina 5 milionë Euro, zgjodha të jem në Francë me djemtë e mi

By | December 30, 2015

La Repubblica, De Biasi: Ja pse nuk e kam mësuar deri tani gjuhën shqipe

By | October 17, 2015

De Biasi e përgënjeshtron largimin e tij: Jam martuar me Shqipërinë

By | October 16, 2015

De Biasi: Dikush qeshi me ne kur thamë që kualifikohemi, tani na vijnë pas

By | October 11, 2015

De Biasi: Serbia nuk më tremb aspak, në fushë zbresim për të fituar, nuk kënaqemi me barazim

By | October 3, 2015