VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ermal Meta

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 25, 2020

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 24, 2020

Ermal Meta kthehet pas në kohë: Nuk jam ndjerë i diskriminuar në Itali

By | February 25, 2019

Ermal Meta kundër Salvinit për refugjatët: E frikshme, nëse kjo do ndodhte 24 vite më parë…

By | August 24, 2018

Elektrizuan sheshin “Skënderbej” me koncertet e tyre, por sa janë paguar Rita Ora e Ermal Meta?

By | June 6, 2018

Të surprizuar nga Ermal Meta dhe Rita Ora, fansat italianë pyesin: Çfarë ju japin të hani në Shqipëri?!

By | June 5, 2018

Ermal Meta ndez Sheshin “Skënderbej”, ndiqet nga mijëra qytetarë

By | June 1, 2018

Ermal Meta: Shqipëria më mungon çdo ditë, dje kur erdha me dukej vetja si i dehur

By | June 1, 2018

FOTO – Ermal Meta mbërrin në Tiranë, çfarë pritet të ndodhë mbrëma në sheshin “Skënderbej”

By | June 1, 2018

Të gjithë në Lisboa: Shqiptarë kudo që jeni votoni për E në fuqi kub – për Eugentin, Elenin dhe Ermalin!

By | May 12, 2018

Gabohesh Prof.Fuga, Eugent Bushpepa një mrekulli shqiptare bashkë me Eleni Foureiras dhe Ermal Metën! Nga Elida Buçpapaj

By | May 10, 2018

VIDEO – Amici, Ermal Meta përlotet falë fansit të vogël 8 vjeçar që ngjitet në skenë

By | May 6, 2018

Shpat Kasapi, shqiptari i katërt në Eurovizion?

By | February 13, 2018

Ermal Meta: Nuk e prisja fitoren, nuk e fsheh që jam shqiptar, por…

By | February 13, 2018

TRE SHQIPTARË NË EUROVIZION 2018: Ermal Meta, Eleni Foureira, Eugent Bushpepa – Nga KOLEC TRABOINI

By | February 12, 2018

Një dashuri prej 8 vitesh, kush është e dashura e Ermal Metës

By | February 12, 2018

Nga grupi ‘Ameba’ tek trofeu i Sanremos, kush është i riu nga Fieri që bëri krenar shqiptarët

By | February 11, 2018

Triumfi i Ermal Metës në ‘Sanremo’, vargjet e videoklipit në të gjitha gjuhët e botës, edhe shqip (video)

By | February 11, 2018

Ermal Meta triumfon në Sanremo, rrëmben çmimin e madh

By | February 11, 2018

Ermal Meta favorit për të fituar “Sanremo 2018”

By | February 6, 2018

VIDEO – Sanremo 2018, Ermal Meta publikon trajlerin e këngës

By | January 26, 2018